o mnie

Witajcie na moim blogu poświęconej fotografii ślubnej i rodzinnej. Nazywam się Anna Kopeć i zajmuję się fotografią profesjonalnie od czterech lat. Zawodowo zajmuję się fotografią ślubną, reportażową i portretową. Ciągle dokształcam się i poszerzam moją wiedzę w tej dziedzinie. Oprócz mojej głównej pasji interesuję się podróżami, kinem, psychologią oraz szeroko pojętymi sztukami wizualnymi z których czerpię inspiracje. Docelowo pracuje na terenie całej Polski. Mieszkam we Wrocławiu i Zgorzelcu, ale dojazd nawet na drugi kraniec świata nie stanowi dla mnie problemu.

P1011054
 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i Akademii Fotografii w Warszawie. W 2014 roku ukończyłam warsztaty prowadzone przez Alexa Webba – fotografa z legendarnej agencji Magnum. Jestem laureatką ogólnopolskich konkursów m.in. 1 miejsce Olympus Fotolotni (2013), 1 miejsce „Nowe Życie Nowej Papierni” (2013), 1 miejsce w Ogólnopolskim 5-boju fotograficznym Fotopolis (2011) oraz szereg wyróżnień na portalach branżowych Fotopolis i Świat Obrazu. Mam na swoim koncie publikacje w Poznaj Świat, Gazeta Wyborcza, Dlaczego, Take Me, Wydawnictwo Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, Polska Niezwykła i Snap Me.

akademia-fotografii-certyfikat
magnum-certzfikat1
Teraz trochę o tym, jak pracuję 🙂 Pracuję na reporterskim, pełnoklatkowym sprzęcie Canona. Używam stałoogniskowych jasnych obiektywów, które pozwalają na zrobienie dobrych zdjęć w ciężkich warunkach (np. w kościele) bez użycia lampy błyskowej. Podczas reportażu na sali weselnej korzystam z lamp, jednak dbam by oświetlenie wyglądało naturalnie. Wszystkie zdjęcia zapisuje w formacie RAW, co pozwala na ich najwyższą jakość. Zdjęcia obrabiam w programach graficznych firmy Adobe.

jak_pracuje2
 

1549339_487236154646178_1569874179_n
haha
jak_pracuje3
 

Balloons theme by
Moargh.de